Aktualności

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

21 wrzesień 2020

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W piątek 18 września świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Na Dzieci czekało wiele atrakcji takich jak tańce z chustkami, balonami, zabawy z chustą animacyjną czy fotobudka. Przygotowaliśmy także prace plastyczne. Na zakończenie dnia Dzieci zabrały ze sobą do domu dyplomy, medale i balony oraz ufundowane przez Radę Rodziców kostki do gry i ciastolinę. Był to dzień pełen wrażeń, który nasze Przedszkolaki zapamiętają na długo. 
Czytaj więcej
Nasze plany na miesiąc wrzesień

11 wrzesień 2020

Nasze plany na miesiąc wrzesień

Czytaj więcej
Tydzień eksperymentów

31 sierpień 2020

Tydzień eksperymentów

W ostatnim tygodniu wakacji przedszkolaki ze wszystkich grup wykonały wiele doświadczeń i eksperymentów, które wzbudziły ich ciekawość zjawiskami zachodzącymi w otaczającym świecie. Dzieci wraz z nauczycielkami przeprowadziły prostą reakcję chemiczną, łącząc ocet z sodą, dzięki której został napompowany balon. Zobaczyły również, jak balon może przyciągać lekkie przedmioty i w jaki sposób wbić w niego wykałaczkę, aby nie pękł. Przedszkolaki próbowały zobaczyć powietrze, dmuchając w różne przedmioty, tworzyły silny i delikatny wiatr, puszczały w powietrze samoloty wykonane z papieru. Sprawdziły jak powstaje deszcz, stworzyły deszczową chmurę, cierpliwie obserwowały, w jaki sposób przemieszcza się kolorowa woda. Dużo radości sprawiło dzieciom malowanie bańkami mydlanymi oraz próby tworzenia małej bańki w dużej bańce. Eksperymentowanie było dla dzieci wspaniałą zabawą, dostarczając im wiele wrażeń i emocji oraz wzbogacając ich wyobraźnię i zakres wiedzy.
Czytaj więcej
Rozpoczęcie roku 2020/2021 i adaptacja

28 sierpień 2020

Rozpoczęcie roku 2020/2021 i adaptacja

Szanowni Państwo Rodzice!

Informujemy, że w związku z epidemią nie organizujemy oficjalnego rozpoczęcia roku
Czytaj więcej
Informacja o zebraniach z rodzicami

27 sierpień 2020

Informacja o zebraniach z rodzicami

W związku z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego 2020/2021 zaplanowane jest spotkanie organizacyjne dla Rodziców.
Czytaj więcej
Tydzień kolorów

26 sierpień 2020

Tydzień kolorów

W dniach 17-21 sierpnia w naszym przedszkolu odbył się „ Kolorowy Tydzień ”. Motywem przewodnim tego tygodnia były prawa dziecka ,oraz towarzyszące im kolory. Poszczególnym dniom przypisana była inna barwa. Każdego dnia dzieci zakładały część swojej garderoby w danym kolorze ,lub niewielki jego motyw.    
Czytaj więcej