Zapraszamy Państwa
z Waszymi pociechami do naszych placówek -
przedszkola i żłobka.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezpieczne otoczenie i wspaniały catering, który codziennie zapewnia świeże i smaczne posiłki uwzględniające alergie dzieci. Pod bacznym okiem wykwalifikowanej kadry dzieci chętnie uczestniczą w różnorodnych zajęciach i zabawach gwarantujących właściwe przygotowanie do szkoły. Podstawa programowa w Przedszkolu została wzbogacona o dodatkowe zajęcia języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych, zajęcia grupowe z logopedą, zajęcia z rytmiki, zajęcia integracyjne z psychologiem jak i edukację zdrowotną z pielęgniarką.

Personel naszych Placówek posiada kwalifikacje umożliwiające opiekowanie się dziećmi z cukrzycą a wsparcia udzielają Certyfikowani Edukatorzy Diabetologiczni stale obecni na terenie Przedszkola i Żłobka. Nasz Żłobek korzysta z różnych dofinansowań między innymi z Gminy Miejskiej Kraków co przekłada się na konkurencyjne ceny.

W naszych Placówkach szczególną troską otaczamy rodziny wielodzietne i z niepełnosprawnym dzieckiem, które mogą liczyć na zniżki z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny lub Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem. W ramach Centrum Edukacji „Glukusie” organizujemy wiele zajęć dodatkowych umożliwiających wszechstronny rozwój dzieci. Oferujemy również zajęcia dla Rodziców dzieci z Przedszkola i Żłobka jak i okolicznych mieszkańców. Organizujemy przyjęcia urodzinowe oraz udostępniamy sale na inne imprezy rodzinne.

Zapraszamy do naszych Placówek: Przedszkola i Żłobka przy ulicy Ujastek 5b.
Dysponujemy wolnymi miejscami.