Aktualności

Legenda o św. Kindze

18 grudzień 2019

Legenda o św. Kindze

W dniu 17 grudnia 2019 r. po raz kolejny odwiedził nas Teatr Lalek "Bajka" ze Starego Sącza z barwnym i uroczym przedstawieniem teatralnym pt."Legenda o świętej Kindze". Spektakl
Czytaj więcej
Świąteczne dekoracje

17 grudzień 2019

Świąteczne dekoracje

Moment oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia to okres wypełniony radosnymi przygotowaniami. Dzięki ilustracjom dzieci dowiedziały się o świątecznych tradycjach. W oczekiwaniu na te niezwykłe chwile Tygryski wykonały świąteczną dekorację w postaci bombek dekorowanych kolorowymi kuleczkami bibuły. Szablon bombki oklejały bibułą dzięki czemu nasza wystawa prac zyskała wyjątkowy, świąteczny klimat.
Czytaj więcej
Ubieranie choinki

13 grudzień 2019

Ubieranie choinki

Piękny czas Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym żłobku również nie mogło zabraknąć tego zwyczaju. Dzieci z wielką radością i zapałem ubierały choinkę, zawieszały barwne bombki, gwiazdki, łańcuchy, pierniczki oraz kolorowe światełka. Nasza choinka wygląda prześlicznie, swym blaskiem roziskrzonych światełek wprowadza nas w magiczny, świąteczny nastrój.
Czytaj więcej
Próbna ewakuacja

11 grudzień 2019

Próbna ewakuacja

W dniu dzisiejszym tj. 11.12. w naszym przedszkolu i żłobku odbyła się próbna ewakuacja.
Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.
Czytaj więcej
Spotkanie ze Świętym Mikołajem

9 grudzień 2019

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Okres świąteczny to czas radości i spełniania marzeń dzieci. W dniu 6.12.2019 r. spełniło się marzenie Tygrysków, odwiedził ich wyjątkowy i długo oczekiwany gość Święty Mikołaj, który obdarował ich wspaniałymi prezentami. Dzieci powitały Gwiazdora piosenką pt. "Mikołaj jedzie samochodem", którą pięknie zatańczyły w kółeczku. Mile i radośnie spędzony czas ubarwiły nam wspólne zdjęcia z Mikołajem. Dziękujemy Panu Mikołajowi za piękny, radosny, magiczny czas, za uśmiech dzieci i spełnienie ich marzeń w tym wyjątkowym dniu. Składamy również gorące podziękowania Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tych radosnych, przedświątecznych, niezapomnianych chwil.
Czytaj więcej
W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja...

5 grudzień 2019

W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja...

W oczekiwaniu na przybycie wspaniałego gościa Świętego Mikołaja dzieci z radością wykonały świąteczne prace plastyczne na których dum
Czytaj więcej