Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

25 październik 2021

Dzień Edukacji Narodowej

15 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Grupa "Żabki" przygotowała i zaprezentowała piosenkę oraz wiersze z życzeniami dla wszystkich Pań z przedszkola.
Czytaj więcej
Wyjazd integracyjny

18 październik 2021

Wyjazd integracyjny

W sobotę 2 października 2021r. nasze przedszkole uczestniczyło w imprezie integracyjnej
 na Ranczu Artemidy w Nowej Górze.  Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała w stu procentach. Rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami mieli możliwość wzięcia udziału
Czytaj więcej

15 październik 2021

"Pola nadziei"

W bieżącym roku dzieci z wszystkich grup wiekowych z naszego przedszkola przystąpiły do całorocznego Międzygrupowego Konkursu na założenie i pielęgnację działki kwiatowej „ Pola nadziei’’. We wrześniu dzieci wraz z nauczycielami sadziły cebulki żonkili na swoich działkach kwiatowych w ogrodzie przedszkolnym.
Czytaj więcej
Październik w Glukusiach

7 październik 2021

Październik w Glukusiach

Czytaj więcej
Dzień Przedszkolaka

28 wrzesień 2021

Dzień Przedszkolaka

Od 2013 roku, każdego 20 września, świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.
Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Kropki

22 wrzesień 2021

Międzynarodowy Dzień Kropki

Amerykański pisarz książek dla dzieci Peter H. Reynolds w 2003 roku wydał książkę pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce uwierzyła w swoje możliwości. Opowiadanie stało się inspiracją dla wielu i dzięki temu w 2008 roku powstał Międzynarodowy Dzień Kropki.  Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzień Kropki to także święto inności i rozwijania ukrytego potencjału. W tym dniu przedszkolaki brały udział w warsztatach, pobudzały wyobraźnię, tworzyły ciekawe prace plastyczne a przede wszystkim świetnie się bawiły.
Czytaj więcej