Aktualności

Światowy Dzień Książki

12 maj 2022

Światowy Dzień Książki

W miesiącu kwietniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. Książki, które czytamy przenoszą nas do innego świata,
Czytaj więcej
Spektakl

11 maj 2022

Spektakl "Misio Tulisio"

Dnia 5 kwietnia  nasze przedszkole odwiedził teatr „Maska” z Krakowa ze spektaklem „Misio Tulisio”. Przedstawienie uczyło dzieci, że przyjaźń ma wielką wartość, a życzliwość
Czytaj więcej
Kwiecień w Glukusiach

7 kwiecień 2022

Kwiecień w Glukusiach

Czytaj więcej
Konkurs recytatorski

25 marzec 2022

Konkurs recytatorski

22 marca w naszym przedszkolu odbył się piąty międzygrupowy Konkurs Recytatorski pt.: „Wiosna, ach to Ty”. Wszyscy uczestnicy wspaniale deklamowali wiersze, pięknie śpiewali piosenki o wiośnie, z wielkim zaangażowaniem grali wiosenne utwory na instrumencie Kolor Piano.  Swoje występy wzbogacili kolorowymi, wiosennymi strojami. Każda grupa otrzymała dyplom za przygotowanie oprawy artystycznej Konkursu. Dzieci recytujące wiersze nagrodzone zostały dyplomami oraz książeczkami. Jury w składzie Pani Karolina (właściciel przedszkola), Pani Natalia (logopeda), Pani Klaudia (psycholog), następująco oceniło recytatorów:
Czytaj więcej
Teatrzyk

10 marzec 2022

Teatrzyk

Dnia 08 marca 2022r. do naszego przedszkola zawitał po raz kolejny teatr „Maska” z Krakowa ze spektaklem o treści ekologicznej „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”.
Czytaj więcej
Dzień Dinozaura

7 marzec 2022

Dzień Dinozaura

Przez cały miesiąc luty dzieci z wszystkich grup pracowały nad wykonaniem dinozaurów. Materiały, wielkość i technika wykonania prac zależały wyłącznie od kreatywności dzieci. Powstałe dinozaury są różnorodne i barwne, widoczne jest zaangażowanie dzieci. Proces wykonania prac pomógł rozbudzić wyobraźnię i poczucie estetyki u dzieci, a także rozwinął ich umiejętność pracy w grupie.
Czytaj więcej