Aktualności

Warsztaty z osobą niepełnosprawną

29 listopad 2021

Warsztaty z osobą niepełnosprawną

Dnia 26 listopada 2021r. nasze przedszkole odwiedziła pani Natalia – osoba niewidząca. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach spotkań z osobami niepełnosprawnymi. Dzieci ze wszystkich grup miały okazję uczestniczyć w warsztatach przygotowanych i przeprowadzonych przez panią Natalię.
Czytaj więcej
Film

26 listopad 2021

Film "Psi Patrol"

Dnia 23 listopada 2021r. dzieci z grupy „Żabki” i grupy „Pszczółki” były w kinie na filmie animowanym „Psi Patrol”, zrealizowanym na podstawie serialu o tym samym tytule. Dzieciom bardzo spodobała się opowieść o bohaterskich pieskach i chłopcu, którzy niosą pomoc potrzebującym.
Czytaj więcej
Święto Niepodległości

23 listopad 2021

Święto Niepodległości

10 listopada w Publicznym Przedszkolu „Glukusie” obchodziliśmy 103 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.Z tej okazji odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu wszystkich grup przedszkolnych. Ten dzień przeżyliśmy dumnie oraz z uśmiechem na twarzy.
Czytaj więcej
Pasowanie na Przedszkolaka

19 listopad 2021

Pasowanie na Przedszkolaka

8 listopada odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z najmłodszej grupy "Kotki" oraz wszystkich nowo przyjętych dzieci. Mimo dużej tremy przedszkolaki zaprezentowały swój krótki program artystyczny. Dzieci z grupy "Pszczółki" jako starsi koledzy przywitali najmłodszych w grupie przedszkolaków. 
Czytaj więcej
Dni wolne

10 listopad 2021

Dni wolne

Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

9 listopad 2021

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dnia 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci w tym wyjątkowym dniu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Dzień ten jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają pamięć i dziecięcą fantazję. Tego dnia każda grupa zorganizowała zabawy taneczne, przedszkolaki wysłuchały fragmentów bajek, rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek. Segregowały rekwizyty z bajek, układały bajkowe puzzle, a nawet przez chwilę stały się Kopciuszkiem, który oddzielał ziarna od grochu. Na koniec zabawy, w każdej grupie odbyła się parada bajkowych postaci. To był dzień pełen wrażeń.
Czytaj więcej