Aktualności

Przedstawienie pt.

20 luty 2020

Przedstawienie pt. "Magiczne słowo"

Dnia 18.02.2020 roku po raz kolejny odwiedził nas Teatr Lalek "Bajka" ze Starego Sącza z uroczym i barwnym przedstawieniem teatralnym pt. "Magiczne słowo". Dzieci śledziły losy małej dziewczynki Lenki, która uciekła z domu od mamy ale potem zrozumiała swój błąd. Spektakl pozwolił uzmysłowić dzieciom jak ważne w życiu jest używanie magicznych słów: "Proszę, Dziękuję, Przepraszam" oraz szacunek do drugiego człowieka. Piękna muzyka, barwna scenografia oraz urocze kukiełki dopełniły całości przedstawienia.
Czytaj więcej
Bal karnawałowy u Tygrysków

18 luty 2020

Bal karnawałowy u Tygrysków

Bal karnawałowy to dla dzieci dzień niezwykły, radosny pełen wspaniałej zabawy i ciekawych wrażeń. Dnia 14.02.2020r. Tygryski spotkały się w pięknie udekorowanej sali, aby miło i przyjemnie spędzić czas w bajkowej, karnawałowej atmosferze. Pojawiły się wróżki, królewny, tygryski, motylek, sówka, diabełek i wiele innych ciekawych postaci. Wspólna zabawa dostarczyła nam mnóstwo radości, a znane przeboje porwały wszystkich do tańca. Zwieńczeniem niezapomnianej atrakcji był słodki poczęstunek. Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów oraz za radość wspólnej zabawy.
Czytaj więcej
Walentynki

14 luty 2020

Walentynki

Walentynki cieszą się dużą popularnością wśród dzieci. W naszym żłobku dzieci w ramach zajęć plastycznych z wielką radością kolorowały walentynkowe "amorki" i naklejały czerwone serduszka, które są walentynkowym symbolem miłości. Serduszka i "amorki" pięknie ozdobiły naszą tablicę prac.
Czytaj więcej
Światowy Dzień Nutelli

6 luty 2020

Światowy Dzień Nutelli

Światowy dzień Nutelli w żłobku dzieci świętowały przygotowując zdrowszą wersję oryginału z bananów, awokado, kakao i miodu (proporcje oczywiście na oko).
Czytaj więcej
Sztuczny śnieg

3 luty 2020

Sztuczny śnieg

Podczas ferii zimowych w grupie Tygrysków zapanowała zimowa atmosfera, za sprawą sztucznego śniegu (w dotyku nawet zimny), który dzieci przygotowały wraz z Ciociami.
Czytaj więcej

31 styczeń 2020

"Dzielny Tomek kompan Reksia"

24 stycznia 2020r. po raz kolejny odwiedził nas Teatr Lalek "Pinokio" z Nowego Sącza z barwnym i uroczym przedstawieniem kukiełkowym pt. " Dzielny Tomek - kompan Reksia". Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły przygody dobrego i uczciwego pastuszka Tomka, który zostaje oszukany przez niesprawiedliwego gospodarza Kramarza. Pomaga mu ptaszek ofiarując kufer pełen skarbów. Tomek dzieli się swym bogactwem z biednymi w czym pomaga mu wierny psi towarzysz Reksio. Dzieciom bardzo podobał się spektakl, który sprawił im mnóstwo radości i ukazał takie wartości jak dobro, uczciwość, sprawiedliwość i pomoc potrzebującym. Urocze kukiełki, barwna scenografia oraz piękna muzyka dopełniły całości przedstawienia.
Czytaj więcej