Aktualności

Praca plastyczna Św. Mikołaj

1 grudzień 2020

Praca plastyczna Św. Mikołaj

Święty Mikołaj to postać uwielbiana przez dzieci.
W oczekiwaniu na tak wspaniałego gościa z ogromną przyjemnością wykonaliśmy pracę plastyczną pt. "Nasz Mikołaj" z wykorzystaniem papierowych talerzyków oraz wyciętych z kolorowego papieru elementów: czapki, policzków i nosa. Na koniec doklejaliśmy urocze oczy, białą brodę z waty i oto nasz Mikołaj gotowy.
Czytaj więcej
List do Św. Mikołaja

27 listopad 2020

List do Św. Mikołaja

W oczekiwaniu na wspaniałego, magicznego i wyjątkowego Gościa-Świętego Mikołaja z ogromną radością pisaliśmy list do Gwiazdora.
Stworzyliśmy obrazkowy list, naklejając na kartki papieru wycięte obrazki wymarzonych zabawek. Pluszaki, lalki, klocki czy autka oraz wiele innych zabawek zagościły na magicznej kartce dzięki której Święty Mikołaj dowie się o czym marzą maluszki.
Czytaj więcej
Dzień Pluszowego Misia

26 listopad 2020

Dzień Pluszowego Misia

Tradycją naszego żłobka jest świętowanie radosnego Dnia Pluszowego Misia.
Miś to wspaniały przyjaciel dzieci, doskonały pocieszyciel w troskach i smutkach oraz niezastąpiona przytulanka. Z uśmiechem na twarzy uczestniczyliśmy w zabawach ruchowo-muzycznych przy piosence pt. "Jadą, jadą misie". Poznaliśmy również historię ulubionego misia dzieci-Kubusia Puchatka.
Czytaj więcej
Metoda Kolorowych Dźwięków

20 listopad 2020

Metoda Kolorowych Dźwięków

Na zajęciach rytmicznych z chęcią uczestniczyliśmy w zabawach rytmicznych na instrumencie muzycznym Kolor Piano - macie klawiszowej z wykorzystaniem kolorowych figur geometrycznych . Metoda Kolorowych Dźwięków daje dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu, jest źródłem ekspresji oraz łączy naukę ze świetną zabawą.
Czytaj więcej
Jesienna praca plastyczna

16 listopad 2020

Jesienna praca plastyczna

Pełna barw i kolorów jesień inspiruje nas do tworzenia różnych barwnych dekoracji.
Na zajęciach plastycznych stworzyliśmy piękne jesienne drzewa, wyklejając wyciętą i odbitą dłoń kolorowymi kulkami bibuły.
Czytaj więcej
Uroczystość 11 Listopada

12 listopad 2020

Uroczystość 11 Listopada

11 listopada to bardzo ważna w historii naszej Ojczyzny. Obchodzimy bardzo ważne Święto Narodowe -Święto Niepodległości.
Z tej okazji starając się przekazać dzieciom w żłobku nutkę patriotyzmu oraz przywiązania do ojczystego kraju z dumą i radością uczestniczyliśmy w zajęciach i zabawach mających na celu kształtowanie miłości do Ojczyzny od najmłodszych lat.
Czytaj więcej