Aktualności

Kwiecień w Glukusiach

7 kwiecień 2022

Kwiecień w Glukusiach

Czytaj więcej
Konkurs recytatorski

25 marzec 2022

Konkurs recytatorski

22 marca w naszym przedszkolu odbył się piąty międzygrupowy Konkurs Recytatorski pt.: „Wiosna, ach to Ty”. Wszyscy uczestnicy wspaniale deklamowali wiersze, pięknie śpiewali piosenki o wiośnie, z wielkim zaangażowaniem grali wiosenne utwory na instrumencie Kolor Piano.  Swoje występy wzbogacili kolorowymi, wiosennymi strojami. Każda grupa otrzymała dyplom za przygotowanie oprawy artystycznej Konkursu. Dzieci recytujące wiersze nagrodzone zostały dyplomami oraz książeczkami. Jury w składzie Pani Karolina (właściciel przedszkola), Pani Natalia (logopeda), Pani Klaudia (psycholog), następująco oceniło recytatorów:
Czytaj więcej
Teatrzyk

10 marzec 2022

Teatrzyk

Dnia 08 marca 2022r. do naszego przedszkola zawitał po raz kolejny teatr „Maska” z Krakowa ze spektaklem o treści ekologicznej „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”.
Czytaj więcej
Dzień Dinozaura

7 marzec 2022

Dzień Dinozaura

Przez cały miesiąc luty dzieci z wszystkich grup pracowały nad wykonaniem dinozaurów. Materiały, wielkość i technika wykonania prac zależały wyłącznie od kreatywności dzieci. Powstałe dinozaury są różnorodne i barwne, widoczne jest zaangażowanie dzieci. Proces wykonania prac pomógł rozbudzić wyobraźnię i poczucie estetyki u dzieci, a także rozwinął ich umiejętność pracy w grupie.
Czytaj więcej
Nasze plany na miesiąc marzec

2 marzec 2022

Nasze plany na miesiąc marzec

Czytaj więcej
Bal karnawałowy

1 marzec 2022

Bal karnawałowy

Dnia 24.02.2022 odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Na pięknie udekorowanej sali przedszkolnej pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za: wróżki, królewny, piratów, super bohaterów oraz zwierzątka. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał nawet na chwilę. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach, podczas przerwy w aktywnościach przedszkolaki zajadały się słodziutkimi pączkami z okazji Tłustego Czwartku. Cały Bal Karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Kolejny bal już za rok.
Czytaj więcej