Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

26 październik 2022

Dzień Edukacji Narodowej

 14 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji grupa Żuczki, pod opieką Pani Kasi oraz Anity przygotowała przedstawienie, którym uczciła to szczególne dla nas święto. Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom oraz dzieciom, podkreśliła tym samym, że jest to ważny dzień dla wszystkich osób związanych z naszym przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania Glukusiowego Hymnu. Następnie dzieci z grupy Żuczki wyrecytowały wiersze z życzeniami, zaśpiewały piosenkę, a na zakończenie zagrały dla nauczycieli ,,Sto lat” na colorpiano. W całym przedszkolu tego dnia panowała miła atmosfera i cieszyliśmy się, że możemy wspólnie świętować ten dzień. 
Czytaj więcej
Dzień drzewa

24 październik 2022

Dzień drzewa

10 października obchodziliśmy w Polsce Dzień Drzewa, który jest elementem edukacji ekologicznej.
W naszym przedszkolu odbyły się teg
Czytaj więcej
Wyjazd integracyjny Kopytkowo

21 październik 2022

Wyjazd integracyjny Kopytkowo

8 października 2022 roku odbył się wyjazd integracyjny do Kopytkowa. Na miejscu na dzieci i rodziców czekały liczne atrakcje. Przedszkolaki mogły podziwiać różne zwierzęta – alpaki, kozy, sarny, świnie, osiołka, a nawet szopy oraz kangura! Chętni karmili zwierzaki specjalnie przygotowaną paszą.  
Czytaj więcej
Przez cały rok poznaję świat wszystkimi zmysłami

19 październik 2022

Przez cały rok poznaję świat wszystkimi zmysłami

W październiku rozpoczynamy w naszym przedszkolu realizację projektu pt.: „Przez cały rok poznaję świat wszystkimi zmysłami”. Gł&oa
Czytaj więcej
Glukuś zdobywa sprawności

17 październik 2022

Glukuś zdobywa sprawności

Szanowni Państwo 
Pragniemy poinformować, że od września rozpoczęliśmy realizację projektu:"Glukuś zdobywa sprawności". Przez cały okres trwania projektu dzieci będą zdobywać gwiazdki za określone sprawności i umiejętności (Glukuś radosny, Glukuś zdrowy, Glukuś samodzielny, Glukuś twórczy). Projekt ma na celu zachęcanie dzieci do kreatywności, samodzielności, twórczego wykazywania działań, promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Mamy nadzieję, że dzieci chętnie zaangażują się w podjęte działania. Bedziemy na bieżąco informować o przebiegu poszczególnych etapów projektu.
Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Muzyki

12 październik 2022

Międzynarodowy Dzień Muzyki

W dniu 3 października obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Muzyki, który przypada 1 października.
Z tej okazji w każdej grupie przeprowadzone zostały zajęcia muzyczne.
Czytaj więcej