Aktualności

Nasze plany na miesiąc listopad

2 listopad 2021

Nasze plany na miesiąc listopad

Czytaj więcej
Wycieczka do Muzeum Przyrodniczego

29 październik 2021

Wycieczka do Muzeum Przyrodniczego

26 października grupa "Żabki" i grupa "Pszczółki" wybrała się na wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Krakowie. Dzieci poznały różne gatunki zwierząt, dowiedziały się o ich charakterystycznych cechach oraz w jaki sposób poszczególne drapieżniki zdobywały pożywienie. Przedszkolaki mogły również poobserwować żywe zwierzęta m.in. pająka, patyczaki, małpkę oraz rybki. Na zakończenie zwiedzania dzieci dowiedziały się też wiele ciekawostek o minerałach i muszlach.
Czytaj więcej
Przedstawienie

28 październik 2021

Przedstawienie

„NA MISIOWYCH URODZINACH – NAJWAŻNIEJSZA JEST RODZINA” to spektakl teatralny w wykonaniu Teatru „Maska” z Krakowa, który odwiedził nasze przedszkole 18 października 2021r.
Czytaj więcej
Wycieczka do Straży Pożarnej

27 październik 2021

Wycieczka do Straży Pożarnej

Dnia 15 października przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych z naszego przedszkola udały się z wizytą do Straży Pożarnej w Krakowie. Dzieci w trakcie spotkania poznały wyposażenie wozów strażackich , sprzęt , jaki używa strażak podczas akcji ratunkowych, mogły również zobaczyć wydobywający się z węża strumień wody , posiedzieć w wozie strażackim, jak również przymierzyć hełm strażacki . Oprócz poznania tajników pracy strażaka przedszkolaki zdobyły bardzo cenną wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa , dowiedziały się jak należy zachować się w trakcie zagrożenia i utrwaliły numery alarmowe do straży pożarnej.                                                                                                                               To była bardzo ciekawa i ważna lekcja.
Czytaj więcej
Dzień Edukacji Narodowej

25 październik 2021

Dzień Edukacji Narodowej

15 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Grupa "Żabki" przygotowała i zaprezentowała piosenkę oraz wiersze z życzeniami dla wszystkich Pań z przedszkola.
Czytaj więcej
Wyjazd integracyjny

18 październik 2021

Wyjazd integracyjny

W sobotę 2 października 2021r. nasze przedszkole uczestniczyło w imprezie integracyjnej
 na Ranczu Artemidy w Nowej Górze.  Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała w stu procentach. Rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami mieli możliwość wzięcia udziału
Czytaj więcej