Aktualności

Dzień Dinozaura

7 marzec 2022

Dzień Dinozaura

Przez cały miesiąc luty dzieci z wszystkich grup pracowały nad wykonaniem dinozaurów. Materiały, wielkość i technika wykonania prac zależały wyłącznie od kreatywności dzieci. Powstałe dinozaury są różnorodne i barwne, widoczne jest zaangażowanie dzieci. Proces wykonania prac pomógł rozbudzić wyobraźnię i poczucie estetyki u dzieci, a także rozwinął ich umiejętność pracy w grupie.
Czytaj więcej
Nasze plany na miesiąc marzec

2 marzec 2022

Nasze plany na miesiąc marzec

Czytaj więcej
Bal karnawałowy

1 marzec 2022

Bal karnawałowy

Dnia 24.02.2022 odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Na pięknie udekorowanej sali przedszkolnej pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za: wróżki, królewny, piratów, super bohaterów oraz zwierzątka. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał nawet na chwilę. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach, podczas przerwy w aktywnościach przedszkolaki zajadały się słodziutkimi pączkami z okazji Tłustego Czwartku. Cały Bal Karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Kolejny bal już za rok.
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna

14 luty 2022

Instalacja fotowoltaiczna

Szanowni Państwo,
                Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w miesiącu październiku 2021 roku zakończyliśmy prace związane z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej na dachu naszego przedszkola i żłobka o mocy 47,38 kWp i tym samym nasze placówki dołączyły do na razie nielicznych placówek oświatowych w Polsce, które stawiają na ekologiczne rozwiązania.
Czytaj więcej
1 %

11 luty 2022

1 %

Kwota 1% odpisu od podatku za rok podatkowy 2020, przekazana na rzecz naszego przedszkola przez Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska wyniosła 1566zł. Za tę kwotę został zakupiony Interaktywny Program Boardmaker służący do tworzenia tablic komunikacyjnych, zawierających bazę symboli PCS. Dzięki tej technologii program będzie wspomagał dzieci zarówno polskojęzyczne jak i obcojęzyczne mające problemy z porozumiewaniem się. Program będzie wykorzystywany przez specjalistów  oraz przez wszystkich nauczycieli. Oprócz tego zakupiono zestaw książek „Dziennik Zabaw” Ewy Wojtan, które będą stanowiły wspaniałą inspirację do twórczych i kreatywnych  zabaw i zajęć dla dzieci. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy dokonali odpisu na rzecz naszych dzieci.
Czytaj więcej
Luty w Glukusiach

7 luty 2022

Luty w Glukusiach

Czytaj więcej