Aktualności

Metoda Kolorowych Dźwięków

20 listopad 2020

Metoda Kolorowych Dźwięków

Na zajęciach rytmicznych z chęcią uczestniczyliśmy w zabawach rytmicznych na instrumencie muzycznym Kolor Piano - macie klawiszowej z wykorzystaniem kolorowych figur geometrycznych . Metoda Kolorowych Dźwięków daje dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu, jest źródłem ekspresji oraz łączy naukę ze świetną zabawą.
Czytaj więcej
Jesienna praca plastyczna

16 listopad 2020

Jesienna praca plastyczna

Pełna barw i kolorów jesień inspiruje nas do tworzenia różnych barwnych dekoracji.
Na zajęciach plastycznych stworzyliśmy piękne jesienne drzewa, wyklejając wyciętą i odbitą dłoń kolorowymi kulkami bibuły.
Czytaj więcej
Uroczystość 11 Listopada

12 listopad 2020

Uroczystość 11 Listopada

11 listopada to bardzo ważna w historii naszej Ojczyzny. Obchodzimy bardzo ważne Święto Narodowe -Święto Niepodległości.
Z tej okazji starając się przekazać dzieciom w żłobku nutkę patriotyzmu oraz przywiązania do ojczystego kraju z dumą i radością uczestniczyliśmy w zajęciach i zabawach mających na celu kształtowanie miłości do Ojczyzny od najmłodszych lat.
Czytaj więcej
Zajęcia relaksacyjne o tematyce jesiennej

10 listopad 2020

Zajęcia relaksacyjne o tematyce jesiennej

W listopadowym nastroju pięknej i kolorowej jesieni w celu odprężenia i wyciszenia z chęcią uczestniczyliśmy w zabawach relaksacyjnych.
Tematyka zajęć dotyczyła szumu jesiennego wiatru oraz liści wirujących na wietrze. Ilustracje drzew przybliżyły nam poznanie różnych gatunków liści.
Czytaj więcej
Praca plastyczna

5 listopad 2020

Praca plastyczna "Kolorowe parasole"

Na dzisiejszych zajęciach plastycznych stworzyliśmy jesienne, kolorowe parasole.
Wcześniej wycięte z papieru koła zginaliśmy na pół i przyklejaliśmy na kartkę papieru. Następnie ozdabialiśmy je laseczką oraz kaloszami i oto barwne, kolorowe, wesołe parasole gotowe.
Czytaj więcej
Sok owocowo-warzywny

30 październik 2020

Sok owocowo-warzywny

Z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem naszych żłobkowiczów z jabłek, gruszek i marchewki przygotowaliśmy po raz kolejny świeży, naturalnie słodki, pyszny sok owocowo-warzywny.
Czytaj więcej