Zakończenie roku

centrum edukacji glukusie, centrum edukacji przyjazne diabetykom, publiczne przedszkole w ujastek, niepubliczny żłonek w ujastek, zajęcia dla dzieci w ujastek, nauka w przyjaznej atmosferze, zajęcia i zabawy dla najmłodszych, język angielski dla najmłodszych, edukatorzy diabetologiczni, edukacja dzieci

Pożegnania nadszedł czas…

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 29 czerwca. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci z grupy Pszczółki, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

Młodsi koledzy i koleżanki z grupy Motylki i Żuczki również uroczyście pożegnali Pszczółki. Wprowadzili nas w iście wakacyjny nastrój swoimi występami.

Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz recytatorskie.

Nie zabrakło także słynnego poloneza rozpoczynającego występy przedszkolaków.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez  Wychowawcę grupy.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie włożone we współpracę z przedszkolem.