Aktualności

Karty Grabowskiego

30 listopad 2021

Karty Grabowskiego

W każdym dziecku tkwi mały naukowiec i chęć zdobywania nowej wiedzy. W pierwszych latach zabawy i  nauki przedszkolnej dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, więc warto to wykorzystać. Nie ma granicy wieku, która mówiłaby o tym, kiedy najlepiej rozpocząć z  dziećmi np. naukę dodawania i odejmowania. Biorąc  jednak pod uwagę naturalną skłonność dzieci do liczenia, zainteresowanie cyframi i liczbami oraz pierwszymi próbami dodawania i odejmowania,  postanowiliśmy nie zmarnować potencjału i zainteresowań dzieci tą dziedziną nauki, która jest tak bardzo potrzebna w życiu.
Czytaj więcej
Warsztaty z osobą niepełnosprawną

29 listopad 2021

Warsztaty z osobą niepełnosprawną

Dnia 26 listopada 2021r. nasze przedszkole odwiedziła pani Natalia – osoba niewidząca. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach spotkań z osobami niepełnosprawnymi. Dzieci ze wszystkich grup miały okazję uczestniczyć w warsztatach przygotowanych i przeprowadzonych przez panią Natalię.
Czytaj więcej
Film

26 listopad 2021

Film "Psi Patrol"

Dnia 23 listopada 2021r. dzieci z grupy „Żabki” i grupy „Pszczółki” były w kinie na filmie animowanym „Psi Patrol”, zrealizowanym na podstawie serialu o tym samym tytule. Dzieciom bardzo spodobała się opowieść o bohaterskich pieskach i chłopcu, którzy niosą pomoc potrzebującym.
Czytaj więcej
Święto Niepodległości

23 listopad 2021

Święto Niepodległości

10 listopada w Publicznym Przedszkolu „Glukusie” obchodziliśmy 103 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.Z tej okazji odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu wszystkich grup przedszkolnych. Ten dzień przeżyliśmy dumnie oraz z uśmiechem na twarzy.
Czytaj więcej
Pasowanie na Przedszkolaka

19 listopad 2021

Pasowanie na Przedszkolaka

8 listopada odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z najmłodszej grupy "Kotki" oraz wszystkich nowo przyjętych dzieci. Mimo dużej tremy przedszkolaki zaprezentowały swój krótki program artystyczny. Dzieci z grupy "Pszczółki" jako starsi koledzy przywitali najmłodszych w grupie przedszkolaków. 
Czytaj więcej
Dni wolne

10 listopad 2021

Dni wolne

Czytaj więcej